DOWOZIMY KWIATY NA CMENTARZ LUB WSKAZANE MIEJSCE NA TERENIE ZAGŁĘBIA I NAJBLIŻSZEJ OKOLICY. DOWÓZ NA TERENIE SOSNOWCA GRATIS!!! PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMER 537-727-537. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO I PŁATNOŚCI NA MIEJSCU PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TELEFONICZNYM. KWIACIARNIA POGRZEBOWA "IDYLLA' UL.OSTROGÓRSKA 35 A 41-200 SOSNOWIEC
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i starając się zaoszczędzić Państwa czas stworzyliśmy kwiaciarnię, która umożliwi Państwu zakup kwiatów bez wychodzenia z domu.

Nie jesteśmy firmą pośredniczącą, wszystkie kompozycje kwiatowe tworzymy sami. Nie jesteśmy również stacjonarną kwiaciarnią , dlatego nie ma możliwości odbioru osobistego naszych produktów.
Dowozimy kwiaty na uroczystości pogrzebowe na terenie Zagłębia i najbliższych okolic. To od Państwa zależy, gdzie je dostarczymy. Może to być cmentarz, wtedy kwiaty zostaną dostarczone do kaplicy i ułożone przy trumnie.

Możemy  również dostarczyć kwiaty w dowolne miejsce, skąd najłatwiej będzie je Państwu odebrać. Opcja ta doskonale sprawdzi się, jeśli musicie Państwo dojechać z innej miejscowości.

Dzięki naszym usługom będziecie mieli pewność, że kwiaty będą świeże i nie zwiędną w trakcie transportu, co pozwoli w najpiękniejszy sposób wyrazić smutek i żal po stracie Bliskiej Osoby.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl | Grafika i wdrożenie KQS