URLOP OD 15.07.2023 DO 31.07.2023.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i starając się zaoszczędzić Państwa czas stworzyliśmy kwiaciarnię, która umożliwi Państwu zakup kwiatów bez wychodzenia z domu.

Nie jesteśmy firmą pośredniczącą, wszystkie kompozycje kwiatowe tworzymy sami.
Dowozimy kwiaty na uroczystości pogrzebowe na terenie Zagłębia i najbliższych okolic. To od Państwa zależy, gdzie je dostarczymy. Może to być cmentarz, wtedy kwiaty zostaną dostarczone do kaplicy i ułożone przy trumnie lub urnie.

Możemy  również dostarczyć kwiaty w dowolne miejsce, skąd najłatwiej będzie je Państwu odebrać. Opcja ta doskonale sprawdzi się, jeśli musicie Państwo dojechać z innej miejscowości.                                                                                                                                                                         Jeżeli jednak wolicie Państwo osobiście odebrać od nas zamówione kwiaty jest to możliwe po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub mailowym. Znajdujemy się w Sosnowcu na ul. Ostrogórskiej 35A.
Nie jesteśmy stacjonarną kwiaciarnią. Kwiaty przywozimy pod konkretne zamówienie bezpośrednio z giełdy.

Dzięki naszym usługom będziecie Państwo mieli pewność, że kwiaty będą świeże i nie zwiędną w trakcie transportu, co pozwoli w najpiękniejszy sposób wyrazić smutek i żal po stracie Bliskiej Osoby.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl | Grafika i wdrożenie KQS