URLOP OD 15.07.2023 DO 31.07.2023.
Dostawa:
Dostarczamy kwiaty w każde wskazane przez Państwa miejsce na terenie Zagłębia i najbliższych okolic. Dostawa na terenie Sosnowca jest bezpłatna. Dopłata za transport na terenie Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi i Mysłowic - koszt 30 złotych. Dopłata za dostawę na terenie Katowic- koszt 50 złotych.
Jeśli zdecyduję się Państwo na wybór kompozycji z kategorii DEKORACJA TRUMNY lub DEKORACJA URNY wówczas kompozycje dostarczymy do zakładu pogrzebowego, organizującego ceremonię , lub bezpośrednio do kaplicy, w której ceremonia będzie się odbywać. Jeżeli wybierają Państwo kwiaty z kategorii BUKIETY, WIEŃCE, WIĄZANKI to również do Państwa należy wybór miejsca dostawy. Możemy dostarczyć zamówioną kompozycję na cmentarz ( proszę wybrać z listy jeśli dostawa będzie na terenie Sosnowca lub wpisać cmentarz spoza listy) i ułożyć ją obok trumny bądź urny, lub przekazać ją Państwu na cmentarzu przed ceremonią. Istnieje również możliwość dowozu kwiatów bezpośrednio do Państwa domu, lub jeśli dojeżdżacie z innego miasta i zatrzymujecie się u najbliższych członków Rodziny Zmarłego, dostawy przed wyjściem na ceremonię na adres, pod którym się Państwo zatrzymaliście.
Gwarantujemy punktualną dostawę i profesjonalna obsługę. Istnieje również możliwość odbioru osobistego ul. Ostrogórska 35A 41-200 Sosnowiec po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl | Grafika i wdrożenie KQS